Haber

Sabri Sarıoğlu genç yeteneklerin peşinde: İzliyoruz

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genç Milli Takım Teknik Direktörü Sabri Sarıoğlu, Altınordu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası 12 Yaş Altı İzmir Kupası’nda forma giyen futbolcuları izleyerek milli takımlara çıkarmak istediklerini söyledi.

Beinsport’a göreSabri Sarıoğlu yaptığı açıklamada, turnuvanın hem kulüpler hem de Milli Takım’ın geleceği açısından değerli olduğunu belirtti.

Sarıoğlu, “Genç Milli Takım antrenörleri olarak kulüplerimizde yetişen futbolcuları milli takımlara kazandırmak için maçları izliyoruz” dedi. sözlerini kullandı.

‘İYİ BİR NESİL ARIYORUZ’

Futbol kariyeri boyunca Galatasaray ve A Milli Takım formalarıyla değerli başarılara imza atan Sabri Sarıoğlu, yeniden büyük bir nesil yakalamanın peşinde olduklarını ifade etti.

Genç Milli Takım teknik direktörü olarak atandıktan sonra yoğun bir çalışma temposuna girdiğini anlatan Sarıoğlu, “Alt yaş gruplarında resmi maçlar bitti. Önümüzdeki sene milli takımı oluşturmak için havuzu geniş tutmak istiyoruz. Çok oyuncu izliyoruz. Hiçbir oyuncuyu kaçırmak istemiyoruz.” dedi.

Turnuvaya katılan genç oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği Sabri Sarıoğlu, çocukların formalarını da imzalayarak fotoğraflarını çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu