Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı 2023-2024 sezonuna antrenmanla başladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 2023-2024 dönemi hazırlıklarına Baş Antrenör Ahmet Kandemir yönetiminde yaptığı antrenmanlarla başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Grubu, Başantrenör Ahmet Kandemir Muradiye yönetiminde Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi (BSL) ve FIBA ​​​​Avrupa Kupası’nda yeni döneme başladı. Spor Antrenmanlarına spor salonunda başladı. Sezonu çift antrenmanla açan yeşil beyazlı takımın antrenmanını Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Memiş, Engin Altun, Özcan Nalbantlar, Ali Caner Vatansever ve Genel Müdürü Nihat Mala izledi.

Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan, “Yeni sezonda iki kulvarda mücadele edeceğiz. Hem ligde hem de Avrupa’da yeterli puanlara ulaşmak istiyoruz. Bunun için kısa sürede takım planlamamızı yaptık ve 1 numara olduk. Transferin öne çıkan takımları, “Uğraşmamız gereken düzgün bir takımımız var. Her yıl bir önceki dönemin üzerine çıkarak hedeflerimize ulaştık. Şimdi yeni hedeflerimiz için hatasız çok çalışma zamanı. Yeni dönemin şehrimiz ve personelimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. – MANİSA

haber-aralik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu