Haber

Eski Katar Başbakanı Ruh Temizliği İçin Bir Medyuma 90 Milyon Dolar Kaybetti ‘O Kadar Fazla Değil!’ O söyledi!

Vice adlı dergide yer alan habere göre, Katar eski Başbakanı Şeyh Hamad bin Casim bin Cabir es-Sani’nin kişisel yardımcısı Magdalena, üye olduğu Giovanni adlı mecraya toplam 90 milyon dolarlık mücevher kaptırdı. Purple Garden adlı bir sitenin. Detaylar içeriğimizde…

Kaynak:https://www.vice.com/en/article/93kk3…

Geleceği kesinlikle görebildiğini iddia eden falcılar, ruhlar dünyasıyla bağlantı kurmaktan bahseden medyumlar veya iblis kovan öğretmenler hakkında farklı haberler karşılaşmış olabilirsiniz.

Şimdi size ileteceğimiz haber, kötü güçleri ve kötü ruhları temizlemeye yardımcı olan bir medyum hakkındadır.

Vice isimli dergide yer alan habere göre, eski Katar Başbakanı Pir Hamad bin Casim bin Cabir es-Sani’nin özel asistanı Magdalena, ‘orta’ hizmet veren bir siteye üye oldu.

2019 yılında gerçekleşen olayda Magdalena, medyumluk hizmeti veren Purple Garden sitesine üye oldu ve kısa süre sonra sitede Giovanni adında bir “uzman danışman” ile çalışmaya başladı.

Magdalena, adı geçen medyumdan 4 yıl boyunca danışmanlık almış ve tarot falı baktırmıştır.

Medyuma çok dalmış olan asistan, 2022 Nisan ayından sonra Şeyh ile ilgili 17 modül mücevheri kötü ruhlardan arınması için Giovanni’ye gönderdi.

Magdalena, danışmanlık süresi boyunca psişik Giovanni’ye binlerce doların yanı sıra mücevherleri kötü ruhlardan arındırması için 50.000 dolar verdi.

Mücevherleri aldıktan sonra geri vermeyen medyum, aylar sonra Magdalena ile görüşmeyi teklif etmiş ancak kendisi görüşmeye gelmemiştir.

Toplam 90 milyon dolar değerindeki ve sevk edildikten sonra geri alınamayan mücevherler, bir müzayede elmas tüccarı tarafından tanındı ve Giovanni’nin aldatmacası bu şekilde ortaya çıktı.

Bu olayla birlikte asıl adı John Lee olan Giovanni 22 Kasım’da tutuklanmış ve kalan para ve mücevherlere el konularak sahibine iade edilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu